Orjinal TV Anime Serisi Sakura Quest Yayım Tarihi Açıklandı

Orjinal TV Anime Serisi Sakura Quest

P.A. Works yeniden orjinal bir anime serisi ile geri dönüyor.Sakura Quest animesi turizm sektörünü ele alan bir konuya sahip.Hikaye,ufak bir kasabada turizm ofisinde çalışan  5 kız hakkında.Kasaba daha fazla Turist çekmek istemektedir bu yüzden de kızlarımızı görevlendirir.Kendilerini  göstermek için sadece bir yılları vardır.

                                                                             Yayım Tarihi

Sakura Quest serisi 2017 Nisan ayında başlayacak.

                                                                          Karakter Profilleri

                                 Yoshino Koharu/ Seslendiren(Seiyuu): Ayana Nanase

                                                    Ana Karakter

Kasabalardan nefret eden Yoshino,Tokyo bir konuda “özel olmak” için tekretti.Bununla birlikte hala kendinin bulma konusunda kayıp olan Yoshino 30 iş başvurusunda bulunmuş ancak red cevabı almıştır.En sonunda kasabadan gelen turizm işini kabul eder,herkesin sevdiği alçakgönüllü bir kız olan Yoshino artık sıradan olamayacaktır.

 

Shiori Shinomiya / Seslendirme(Seiyuu): Reina Ueda

Kannozan turizm ofisinde çalışan ve Yoshina ile çalışıyor.Çalıştığı kasabayı aynı zaman doğduğu yeri çok seviyor.Neşeli,pozitif, ve sıcakkanlı birisi.

Maki Midorikawa/ Seslendiren(Seiyuu): Chika Anzai

Aktris olma hayelleri suya düşünce Kannosan’a geri dönen Maki,son derece sakin bir karaktere sahip.

Ririko Oribe/ Seslendiren(Seiyuu): Chiemi Tanaka

Köy hayatından nefret etmesine rağmen asla yaşadığı yeri terk edebilme cesaretine sahip olamamıştır.Bunun yanı sıra diğer insanlarla da iletişim kurma konusunda kötüdür.Tek arkadaşı Shiori’dir.Mezun olduğundan beri te bir gün bile çalışmamış her gününü internette sörf yaparak harcamıştır.

Sanae Kozuki/ Seslendiren(Seiyuu): Komatsu Mikako

IT elemanı olarak çalışmasına rağmen işten ayrılmış ve şu anda web tasarımcısı olarak çalışıyor ve eski gelenkesel tarzda bir evde yaşıyor